رقابت رویینگ و کایاک در دریاچه آزادی + عکس و فیلم – تور مشهد

دو قایق چهاره نفر رویینگ و کایاک برای نخستین مرتبه با هم مسابقه دادند و در پایان تیم رویینگ در این رقابت پیروز شد.

به گزارش تور مشهد دو قایق چهار نفره کایاک و روئینگ ایران که خود را برای حضور در مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک توکیو آماده می‌کنند با یکدیگر مسابقه دادند. این برای نخستین‌بار بود یک قایق کایاک در کنار روئینگ سر خط مسابقه قرار گرفتند و ملی‌پوشان کایاک و روئینگ چهار نفره ایران با هم مسابقه دادند.

با هماهنگی افشین فرزام و حسین ملکی مربیان دو تیم ملی کایاک و روئینگ ایران این مسابقه در مسافت ۵۰۰ متر برگزار شد. با توجه به اینکه کایاک ۴ نفره ایران خود را برای رقابت‌های قهرمانی جهان و کسب سهمیه المپیک به میزبانی مجارستان آماده می‌کند این مسابقه تمرینی شرایط خوبی بود تا ملی‌پوشان ایران خودشان را محک بزنند. در این مسابقه احمدرضا طالبیان، علی آقامیرزایی، امید احمدی و پیمان قویدل ترکیب تیم ملی کایاک را تشکیل دادند و بهمن نصیری، میلاد الله‌وردیان، امیرحسین محمودپور و عاقل حبیبیان در قایق روئینگ چهار نفره ایران نشستند.

در پایان این رقابت، تیم رویینگ مسابقه را به پایان رساند. سهرابیان رئیس فدراسیون نیز با حضور در دریاچه رقابت تیم رویینگ و کایاک را زیر نظر داشت. تیم ملی روئینگ چهار نفره ایران نیز مدافع عنوان قهرمانی آسیا است و آذرماه باید در کره‌جنوبی برای تکرار مدال طلای آسیا تلاش کند. تیم ملی کایاک هم اواخر مرداد راهی مجارستان می‌شود و به دنبال کسب سهمیه المپیک توکیو در رقابت‌های قهرمانی جهان است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *