شجاعیان: جایگاه استقلال قهرمانی است – تور مشهد

بازیکن استقلال می‌گوید که تمام اعضای تیمش تلاش می‌کنند که این تیم را به چیزی که لایقش است، برسانند.

به گزارش تور مشهد، داریوش شجاعیان، بازیکن استقلال که در حال حاضر به همراه هم‌تیمی‌های دیگرش در اردوی ترکیه به سر می‌برد، درباره این اردو اظهار کرد: اردوی خوبی داشتیم. بسیار منظم و روی اصول برگزار شده است. خدا را شکر، همه بازیکنان یک‌دل هستند و برای موفقیت استقلال کار می‌کنند. چند روز دیگر از اردو مانده و امیدوارم باقی اردو هم به سلامت تمام شود و برای لیگ برتر آماده شویم.

او درباره کار با استراماچونی، سرمربی جدید استقلال گفت: ما درگیر تمرینات بدن‌سازی هستیم. همه می‌دانند تمرینات بدنسازی پرفشار است و صبح و بعدازظهر با کادر فنی جدید در حال تمرین هستیم. همه بازیکنان پس از تمرینات پرفشاری که داریم، فقط می‌خوابند و استراحت می‌کنند. ما می‌خواهیم بدن‌هایمان را برای موفقیت استقلال در لیگ برتر آماده کنیم.

بازیکنان استقلال درباره بازیکنان جدیدی که به این تیم اضافه شدند، بیان کرد: به نظرم در فصل نقل و انتقالات خوب کار کردیم. ما یکسری جوان از پارسال داشتیم که باانگیزه کار می‌کنند و امیدوارم در طول فصل به ما کمک کنند. بازیکنان جدیدی هم که به ما اضافه شدند، با هم رفیق هستیم و امیدوارم همین رفاقت و یک‌دلی دست به دست هم بدهد و به خواسته هواداران برسیم.

شجاعیان در ادامه راجع به کل‌کلی که با بازیکنان دیگر استقلال در هنگام تمرین دارد، توضیح داد: به نظرم وقتی اسم باخت در فوتبال می‌آید، بد است. به خاطر همین در هر تمرینی که با باخت و برد همراه است، اگر بازنده شوم، عصبانی می‌شوم ولی باید خودم را کنترل کنم. باید خودم را کنترل کنم چون هر وقت می‌بازم، بقیه مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند (با خنده) و برای همین دوست دارم همیشه برنده باشم.

او در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در این فصل نتیجه دلخواه هواداران استقلال را می‌گیرد، تصریح کرد: به نظرم هواداران استقلال حق دارند. ما چند سال است که آن طور که باید و شاید خوشحالشان نکردیم. امسال تلاش می‌کنیم که بتوانیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و با تمام توان در لیگ برتر شرکت کنیم. همه می‌دانند که جایگاه استقلال قهرمانی است و تمام تلاشمان را می‌کنیم به چیزی که استقلال لایقش است برسیم. امیدوارم با تشویق‌هایشان تمام توانمان را در داخل زمین بگذاریم و باعث سربلندی‌شان بشویم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *