حسین‌زاده: برای کسب بهترین نتیجه در جام‌جهانی بسکتبال به چین می‌رویم – تور مشهد

گارد تیم ملی بسکتبال ایران گفت: برای کسب بهترین نتیجه در جام‌جهانی چین عازم این کشور می‌شویم اما هیچ چیز مشخص نیست.

به گزارش تور مشهد، حامد حسین‌زاده ملی‌پوش بسکتبال ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: تمرینات از همان ابتدا که شروع شد فشار زیادی داشت اما رفته رفته بازیکنان آماده‌تر شدند و تمرینات را با همان فشار ادامه می‌دهند تا به وضعیت مد نظر کادر فنی برسیم.

او درباره استراحت یک ماهه ملی‌پوشان پس از اتمام لیگ نیز گفت: یک ماه استراحتی که بعد از لیگ و پنجره‌های انتخابی جام جهانی داشتیم خوب بود. یکسری از ملی‌پوشان آسیب دیدگی داشتند و کارهایی بود که به آن‌ها رسیدیم و استراحت کردیم، تصمیم خوبی بود.

گارد تیم ملی بسکتبال ایران گفت: بازی‌های تدارکاتی ما با تیم‌های اروپایی است که سطح آن‌ها بالا است و حضور در آن‌ها باعث می‌شود که در شرایط مسابقه قرار بگیریم. فدراسیون خیلی زحمت کشیده است که در این شرایط سخت اقتصادی این دیدارهای تدارکاتی را فراهم کرد، جا دارد از زحمات مسئولان تشکر کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا ایران می‌تواند مستقیماً از جام‌جهانی راهی المپیک شود؟ اظهار کرد: از کادر فنی تا بازیکنان برای بهترین نتیجه به چین می‌رویم. تیم‌های خوبی حضور دارند و کار سخت است، اما همه تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *