دانلود بازی Scarface: The World Is Yours برای کامپیوتر – تور مشهد

Scarface: The World Is Yours عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و جهان باز با نمای سوم شخص می باشد که توسط استودیو Radical Entertainment ساخته شده و کمپانی Vivendi Games در تاریخ 10 اکتبر 2006 آن را برای کنسول های Xbox, PS2 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرد. این بازی اقتباس مستقیم از فیلم معروف Scarface محصول 1983 نیست زیرا پایان فیلم را تغییر می دهد و در واقع نقطه پایانی فیلم، نقطه آغازین بازی است. با تغییر در پایان فیلم، تونی مونتانا “با بازی آل پاچینو” نجات می یابد و درصدد است با تاسیس امپراطوری مواد مخدرش در میامی، انتقام سخت گیرانه ای از کسانی که او را از قدرت به زیر کشیده اند بگیرد. با اینکه منتقدان این بازی را با عنوان GTA: San Andreas مقایسه می کنند اما Scarface با اضافه کردن تغییراتی در خود، بعضی مواقع از GTA نیز بهتر عمل می کند.

همانطور که گفته شد مبنای گیم پلی و مکانیزم بازی شباهت بسیار به سری GTA دارد اما ویژگی های جدیدی به آن افزوده شده است. یکی از این ویژگی ها قابلیت اداره ماشین و قایق ها توسط بازیکن است، به گونه ای که با یک تماس می تواند به راننده اش دستور دهد که ماشینی پر از تجهیزات برایش بیاورد. با پیشرفت در بازی مونتانا شخصیت های متفاوتی را اجیر می کند که شامل راننده، قایق ران، فروشنده سلاح، یک باجگیر و یک قاتل حرفه ای می باشند. هنگامی که این شخصیت ها باز شوند، بازیکن می تواند از مونتانا به آن ها سوییچ کند و با کنترل هر کدام از آن ها به غیر از فروشنده سلاح، ماموریت های مخصوص آن ها را انجام دهد. اگر بازیکن در درگیری ها با دقت بیشتری تیراندازی کند، منجر به پر شدن مقداری به نام Balls meter و فعال شدن حالت Blind Rage می شود که یکی از اجزای مهم مبارزه در بازی است. در حالت Blind Rage که به نوعی اوج خشم مونتانا است نمای دوربین اول شخص می شود، زمان آهسته می شود، هدف گیری اتوماتیک می شود، مهمات بی نهایت می شود و با هر کشته جان مونتانا بیشتر می شود.

4 منطقه جغرافیایی اصلی در بازی وجود دارد که مونتانا باید کنترل همه آن ها را به دست بگیرد : Little Havana, Downtown, South Beach, North Beach. برای کنترل هر منطقه یک سری کارها باید انجام داد مثل : خریدن مراکز مهم منطقه، از بین بردن باند های رقیب و گرفتن انبار مواد آنها، انجام ماموریت های فرعی و خرید و فروش مواد مخدر. یکی از بخش های مهم گیم پلی Reputation یا اعتبار است که هشت درجه دارد و با رسیدن به هر درجه یک سری آیتم ها و ماموریت ها باز خواهند شد. اعتبار را می توان با روش های مختلف افزایش داد از قبیل: تکمیل ماموریت و خرید مراکز مهم، تکمیل ماموریت های جانبی و خرید لوازم دکوری و تزئینی برای خانه مونتانا. دو نوع پول در بازی وجود دارد : Dirty Money که پولی است که در دست مونتانا است و با مرگ یا دستگیری وی از دست می رود. نوع دوم نیز پولی است که به بانک رفته، پول شویی می شود و در حساب مونتانا ذخیره می شود، البته بانک نیز سهم خود را دریافت می کند. مقداری به نام Cop Heat در بازی وجود دارد که با ارتکاب جرایم در عموم بیشتر شده، پای پلیس را به میان می کشد و نیز میزان سود دریافتی بانک نیز افزایش می یابد. و یک مقدار دیگر به نام Gang Heat که هرچه بیشتر شود قیمت مواد مخدر نیز افزایش می یابد و خرید آن سخت تر می شود.

Scarface را می توان یک GTA جدید نامید که در دهه 1980 در جریان است و ویژگی های جدیدی دارد، مثل : گرافیک بیشتر، موسیقی گوش نواز، گیم پلی جذاب تر، تنوع سلاح بیشتر، نقشه وسیع و مناطق متنوع، ماشین ها و قایق های زیبا، قصری مجلل و زیبا با انواع و اقسام دکوراسیون و تجهیزات و بسیاری ویژگی های مثبت دیگر.

تصاویر بازی Scarface: The World Is Yours :


تریلر بازی Scarface: The World Is Yours :

نوشته دانلود بازی Scarface: The World Is Yours برای کامپیوتر اولین بار در مورچه. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *