سیستم پیجینگ مطلوب چه ویژگی‌هایی دارد؟ – تور مشهد

سیستم پیجینگ یا همان سیستم فراخوان یکی از الزامات سازمان‌ها و شرکت‌ها و اماکن عمومی به شمار می‌رود اما یک سیستم پیجینگ مطلوب واجد چه ویژگی‌هایی است؟

به گزارش تور مشهد، بنا بر اعلام پارس سیستم دلتا،  سیستم پیجینگ در سازمان‌ها و کسب‌وکارهای امروزی کاربرد فراوانی دارد و کمتر روزی می‌گذرد بدون آن که صدای فراخواندن یک فرد یا اعلام یک موضوع از سیستم‌های پیجینگ پارک، مترو، بیمارستان، شرکت‌های دولتی و خصوصی و … به گوش ما نرسد. برخلاف سیستم‌های پیجینگ نسل قبل که آنالوگ بودند و راه‌اندازی آنها مستلزم کابل‌کشی دست و پاگیر و پردردسر بود، سیستم‌های پیجینگ نوین که توسط شرکت پارس سیستم دلتا عرضه می‌شوند نیاز به کابل‌کشی مستقل ندارند و راه‌اندازی و مدیریت سیستم در بستر شبکه، به سادگی انجام می‌شود. در ادامه برخی ویژگی‌های یک سیستم پیجینگ مطلوب را می‌خوانید.

همه چیز در کیفیت صدا خلاصه می‌شود

هدف نهایی از نصب و راه‌اندازی یک سیستم پیجینگ، فراخوانی و اطلاع‌رسانی است بنابراین اگر مدعی شویم همه چیز در کیفیت صدایی که سیستم پیجینگ پخش می‌کند، خلاصه می‌شود سخن به گزاف نگفته‌ایم. کیفیت و چیدمان صحیح بلندگوها در ایجاد خروجی صدای مناسب از سیستم پیجینگ نقش مهمی دارد. ضمنا اگر سیستم پیجینگ مجموعه بزرگی را پوشش می‌دهد و خواهان صدای بلندتر باشید باید از تجهیزات دیگری مثل آمپلی فایرها و اینترکام‌ها استفاده کنید.

شرکت پارس سیستم دلتا آمادگی دارد در زمینه انتخاب سیستم پیجینگ مناسب کسب‌وکارها و تجهیزات و ملزومات لازم برای این سیستم، به متقاضیان مشاوره رایگان ارائه کند. نکته قابل ذکر دیگر این که در سیستم پیجینگ دلتا – که یک سیستم ساخت داخل و دارای پشتیبانی و خدمات پس از فروش کامل است – شما می‌توانید اسپیکرهای ستونی دلتا، اسپیکرهای سقفی دلتا، اسپیکرهای شیپوری و اینترکام‌های دلتا را روی بستر شبکه کنترل کنید.

سهولت نصب و گسترش سیستم

یک ویژگی مهم در سیستم پیجینگ مطلوب این است که نصب و راه‌اندازی آن به سادگی انجام شود. سیستم‌های پیجینگی که نیاز به کابل کشی‌های مجزا و پیچیده داشته باشند، مطلوب نیستند چرا که نصب و راه‌اندازی و برطرف کردن معایب آنها دشوار است. بهترین سیستم‌های پیجینگ، سیستم‌هایی هستند که بر بستر شبکه راه‌اندازی شده و تمام تجهیزات آن از طریق کابل شبکه به یکدیگر متصل شوند. اگر شرکتی از سیستم پیجینگ آنالوگ استفاده می‌کند یا سیستم آنها از صدای رسا برخوردار نیست نیز برای ارتقاء سیستم پیجینگ خود می‌تواند از آمپلی‌فایرهای تحت شبکه استفاده کند و این قابلیت توسط شرکت پارس سیستم دلتا، قابل ارائه است. علاوه بر این سیستم پیجینگ مطلوب باید این ظرفیت را داشته باشد که در صورت نیاز بدون دردسر و هزینه آنچنانی، گسترش یابد.

امکان مدیریت از راه دور

ویژگی مهم دیگری که یک سیستم پیجینگ مطلوب و کارآمد را متمایز می‌کند امکان مدیریت سیستم پیجینگ از راه دور است. اگر سیستم پیجینگ شما این قابلیت را داشته باشد نیازی به حضور فیزیکی در محیط سیستم پیجینگ نخواهید داشت و می‌توانید از طریق اتصال از راه دور (ریموت کنترل) به هدایت و پیکربندی تنظیمات سیستم بپردازید.

امکان اتصال به سیستم تلفنی سازمان

اتصال سیستم پیجینگ به سیستم تلفن یک سازمان یا شرکت قابلیتی است که بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارها به آن نیاز دارند. تنظیماتی که سیستم پیجینگ را به سیستم تلفن کسب و کار یا شرکت شما متصل می‌کند در اختیار خود شماست و می‌تواند منطبق با موضوع کسب‌وکار شما باشد. فراخوان ها و پیام‌هایی که در پی یک تماس به صورت خودکار برنامه‌ریزی و پخش شوند، در افزایش بهره‌وری سازمان و شرکت تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

برای آشنایی و سفارش سیستم‌های کارآمد پیجینگ  به سایت شرکت پارس سیستم دلتا – ارائه دهنده راهکارهای هوشمند ارتباطی در حوزه فناوری اطلاعات – به آدرس http://psdelta.com مراجعه کنید و یا با شماره ۰۰۰ ۵۷۹۲۱ ۰۲۱ تماس بگیرید.

انتهای رپرتاژ خبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *