فلاحت‌خواه: امید زیادی به کسب مدال در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا داریم – تور مشهد

بازیکن تیم ملی والیبال جوانان معتقد است که در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در گروه سختی قرار گرفته اند اما شانس اول قهرمانی در این مسابقات ایران است.

به گزارش تور مشهد، تیم ملی جوانان والیبال برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عازم بحرین است.

آرمین فلاحت خواه در گفت و گو با تور مشهد، درباره وضعیت آمادگی اعضای تیم گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و بازیکنان به فرم ایده آل خود رسیده‌اند و هر روز با طراوت بیشتری به تمرین می‌پردازند.

وی با بیان اینکه در گروه سختی قرار گرفته‌اند، گفت: سطح این دوره از رقابت‌ها بسیار بوده و در مقایسه با قهرمانی نوجوانان کار بسیار سخت شده است و ایران در گروه روسیه و چک که هرکدام به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان اروپا شده‌اند قرار دارد و از طرف دیگر تیم تونس، قهرمان آفریقا هم در این گروه است.

او در پاسخ به این سوال که آیا در والیبال از الگوی خاصی پیروی می‌کند، گفت: در والیبال الگوی خاصی ندارم و سعی می‌کنم از همه یاد بگیرم و بازی خود را بهبود ببخشم.

فلاحت‌خواه از تجربه‌ی کاری خود با بهروز عطایی (سرمربی تیم ملی والیبال جوانان)، گفت: عطایی پشت بازیکنان خود هستند و از آنان حمایت می‌کنند و برای من همکاری با همچون شخصی تجربه‌ی بسیار خوبی بوده است.

او درباره وضعیت خود در بازی‌های باشگاهی در لیگ برتر والیبال گفت: من به تیم کاله آمل پیوستم و امیدوارم که بتوانم با این تیم به قهرمانی دست پیدا کنم البته تجربه‌ی نایب قهرمانی با تیم سایپا را در کارنامه دارم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *