پل تخریب شده کاکارضا هنوز بازسازی نشده است – تور مشهد

فرماندار سلسله گفت: بازسازی پل کاکارضا که در فروردین ماه سال جاری در اثر سیل دچار ریزش شد باید سریع‌تر آغاز شود.

به گزارش تور مشهد، شریف خسروی در دیدار با معاون اداره کل راه و شهرسازی لرستان با تاکید بر لزوم سرعت بخشی به پروژه‌های حوزه راه در شهرستان، اظهار کرد: تکمیل و بهره‌برداری از قطعه دوم چهار خطه فیروزآباد- الشتر به جهت بار ترافیکی بالا و حادثه‌خیز بودن مسیر، یکی از مطالبات عمده مردم شهرستان است که باید به آن توجه کرد.

وی با اشاره به تقاطع غیر همسطح فیروزآباد، ادامه داد: کاهش عرض تقاطع که از سوی اداره کل راه و شهرسازی مطرح شده است به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست چرا که این کاهش می‌تواند آبستن خطرات جانی برای مسافران این محور شود.

خسروی با اشاره به پیگیری‌های بسیار برای رفع مشکلات معارضین این پروژه، خاطرنشان کرد: اختلاف ارتفاع باکس‌های وسط جاده باعث پس زدن آب‌های ناشی از بارندگی به مزارع حاشیه تقاطع می‌شود و لذا پیمانکار طرح باید پیگیر رفع این مشکل باشد.

وی همچنین با اشاره به روستاهای صعب‌العبور منطقه قلایی، خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه مدت‌هاست قرارداد اجرای عملیات راه شکافی ۴۰ کیلومتر از راه‌های روستایی این منطقه منعقد شده است اما تاکنون شاهد هیچ‌گونه اقدامی نبوده‌ایم و انتظار می‌رود که هرچه سریع‌تر عملیات راه شکافی و آسفالت این روستاها آغاز شود.

معاون اداره کل راه و شهرسازی نیز در این دیدار با اشاره به پل تخریب شده کاکا رضا، گفت: مطالعات فاز اول بازسازی این پل انجام شده و مطالعات فاز دوم نیز رو به اتمام است و حداکثر تا یک ماه آینده پیمانکار طرح تعیین و عملیات بازسازی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *