کشف ۱۶۵ کیلو شیشه در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و سمنان – تور مشهد

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف ۱۶۵ کیلو مواد مخدر شیشه در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و استان سمنان در شهرستان “دامغان” خبر داد.

به گزارش تور مشهد، سردار”مجید شجاع” اظهار کرد: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر مقادیری مواد مخدر مخدر صنعتی شیشه را از مرزهای شرقی و کشور همسایه وارد کشور کرده‌اند و در حال انتقال مواد مخدر به شهرهای مرکزی کشور هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی ادامه داد: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با دو دستگاه خودرو از خراسان جنوبی و شهرستان “طبس” عبور کرده و به طرف شهرستان “دامغان” استان یزد در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.

شجاع افزود: مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خودروی سمند حامل مواد مخدر را در ۷۰ کیلومتری شهرستان”دامغان” شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ۱۶۵ کیلو شیشه کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه، تصریح کرد: مأموران یک خودروی پژو ۴۰۵ را نیز که خودروی سمند حامل مواد مخدر را اسکورت می‌کرد توقیف کردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *