آغاز به کار دومین همایش سراسری تشکل‌های اساتید دانشگاه آزاد – تور مشهد

دومین همایش سراسری تشکل‌های اساتید (طرح شهید شهریاری) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد آغاز به کار کرد.

به گزارش تور مشهد – منطقه لرستان، داریوش جاوید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد در حاشیه برگزاری همایش سراسری تشکل‌های اساتید، اظهار کرد: دومین همایش سراسری تشکل‌های اساتید (طرح شهید شهریاری) از ۲۲ تا ۲۶ شهریورماه جاری به میزبانی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود. این همایش با حضور ۴۵۰ نفر از استادان تشکل‌های سیاسی- اسلامی واحدهای دانشگاهی سراسر کشور به مدت پنج روز برگزار خواهد شد.

وی با تشریح برنامه‌های این همایش افزود: در ایام این همایش پیش از ظهرها کارگاه‌های دانش‌افزایی برگزار و بعدازظهرها نیز چهره‌های مطرح لشکری و کشوری سخنرانی خواهند داشت. اهداف این طرح بسترسازی برای ارتباط و هم‌بندی نخبگان دانشگاهی دغدغه‌مند در راستای اثرگذاری فرهنگی، اجتماعی و ایجاد زمینه هم‌افزایی استادان در حوزه‌های مختلف است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، تحول و تعالی علوم انسانی، بررسی وضعیت اقتصادی کشور، مبارزه با فساد، تحولات منطقه‌ای، استاد تراز انقلاب اسلامی، بررسی عملکرد مجلس شورای اسلامی و آرایش احزاب در آستانه انتخابات را از محورهای این همایش عنوان کرد.

جاوید با اشاره به نامگذاری این همایش به نام شهید شهریاری به عنوان یکی از شهدای هسته‌ای کشور، خاطرنشان کرد: سال‌ها پیش دشمنان نظام تلاش کردند با به شهادت رساندن یکی از دانشمندان کشور جلوی پیشرفت‌های هسته‌ای را سد کنند؛ اما غافل از اینکه راه شهدا با شدت و سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد. به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهادت این دانشمندان برجسته در راه آرمان‌های بلند و الهی به کشور، انقلاب اسلامی، ملت ایران و محیط علمی آبرو بخشید و آنان با این شهادت به بالاترین رتبه از ارزش‌های معنوی دست یافتند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *