لبدف: در ست‌های سوم و جهارم تمرکز نداشتیم/ درباره داوری صحبت نمی‌کنم – تور مشهد

سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا با بیان اینکه در ست سوم و چهارم بازی تیمش مقابل قطر، شاگردانش تمرکز کافی نداشته‌اند، گفت: در کل بازی خوبی بود و تصمیم ندارم در مورد داوری‌ها صحبت کنم.

به گزارش تور مشهد، مارک لبدف، سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا پس از پیروزی تیمش مقابل قطر در نخستین روز رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۹، اظهار کرد: بازی با قطر یک دیدار مهم و تعیین کننده برای هر دو تیم بود، تنش و فشار ذهنی روی بازیکنان در این شرایط طبیعی است. بازیکنانم در ست‌های سوم و چهارم تمرکز خود را از دست دادند و کار به ست پنجم کشید.

او در مورد دلیل کم استفاده کردن از توماس ادگار پاسور و ستاره تیمش در این دیدار توضیح داد: او مدتی است که از شرایط مسابقه دور بوده و همچنین بازیکنان جایگزین خوبی برای او مثل ویلیامز، در تیم ما حضور دارند.

لبدف درباره بازی امروز تیمش افزود: قطر تیم سازمان یافته‌ای است که والیبال را خیلی خوب و منظم بازی می‌کند. امروز هم عملکرد بسیار خوبی داشتند.

سرمربی استرالیا درباره کیفیت ویدیو و داوری بازی نیز گفت: در کل عملکرد خوبی از داوران شاهد بودیم، اما تصمیم ندارم در مورد اتفاقات و تصمیمات داوری صحبت کنم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *