برج تجاری آلتون مشهد

برج تجاری آلتون مشهد یکی از شاهکارهای صنعت ساختمان در سرعت و کیفیت و هنر ایرانی در یک مجموعه دیدنی تجاری - اداری و با عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور با فضای قابل توجه پارک خودرو (حدود ششصد خودرو) به عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور نیز شناخته می‌شود که هر شهروندی را حیرت زده می نماید.  برج تجاری آلتون مشهد جزء یکی از بلندترین و عظیم‌ترین ساختمان های کشور است که نمای خارجی و داخلی برج آلتون مشهد جزء لوکس ترین برج‌ها و مراکز خرید کشور به حساب می‌آید. فروشگاه‌های برج آلتون به طور عمده در فروش لوازم آرایشی و بهداشتی، پوشاک، چرم، کیف و کفش، تلفن همراه و کالاهای دیجیتال فعال هستند.

d1.jpg

d2.jpg

d3.jpg

باید در نظر داشت که برج تجاری آلتون مشهد با این تشکیلات جزو بهترین مراکز خرید می باشد ، بنابراین نباید انتظار خریدی ارزان قیمت را در فروشگاههای آن داشت. اجناس این برج تجاری نسبت به دیگر مراکز خرید مشهد قیمت بالاتری دارد چرا که از معروف ترین و معتبر ترین برند های چرم و پوشاک در آن وجود دارد و استفاده می شود.

d5.jpg

d4.jpg

d6.jpg

مرکز خرید الماس شرق مشهد

qwa.jpg

ase.jpg

یکی از محبوب ترین مراکز خرید در مشهد مرکز خرید الماس شرق مشهد می باشد.. این مجموعه دارای شش طبقه است و نمایی از معماری مدرن و اسلامی را به نمایش می گذارد. آبنمای مرکز مجموعه الماس شرق نیز که در مرکز مجموعه واقع شده در نوع خود جالب و تماشایی می باشد. آبنمای مجموعه از صبح ساعت 13-10 راس هر ساعت و عصرها از 21:30-17:30 در هر ساعت نیم ساعت اجرای برنامه دارد. 

eua.jpg

ghy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرکز خرید الماس شرق مشهد در انتهای بلوار خیام شمالی ساخته شده است. ساختمان تجاری مجتمع در شش طبقه ساخته شده که اکثر واحدهای این مجتمع به نمایندگی ها و فروشگاه های لوازم خانگی، چینی و بلور، صوت و تصویر، رایانه، تلفن همراه، کیف و کفش، پوشاک، صنایع دستی و لوازم لوکس و دکوری واگذار شده است. پارکینگ طبقاتی مجتمع چهار طبقه ای می باشد که ظرفیت پارک حدوداً ۱۳۰۰ دستگاه اتومبیل را دارد و همچنین شامل سرزمین عجایب برای تفریح کودکان می باشد. سرزمین عجایب را می توان به عنوان بزرگترین شهربازی سرپوشیده مشهد به حساب آورد که این توانایی را دارد با بازیهای متنوع و گوناگون ساعتها بچه ها را سرگرم کند.

 

نمایشگاه بین المللی

melali.gif

نمایشگاه بین المللی مشهد یکی از برگزارکنندگان مطرح نمایشگاه های تخصصی و بین المللی در ایران است که از طریق چندین بزرگراه به مرکز شهر متصل می شود.شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد با طراحی انعطاف پذیر و کارآمد خود ، فضایی به وسعت 600 هزار متر مربع را پوشش می دهد. این مجموعه با چشم اندازی زیبا به گونه ای طراحی شده است تا میزبان بیش از 1/5 میلیون نفر بازدیدکننده در سال باشد نمایشگاه بین المللی در انتهای بلواروکیل آباد و در محوطه ای وسیع قرار دارد

melal4.gif

 

melali1.gif

 

مرکز خرید پروما

مرکز خرید پروما مشهد یکی از مراکز تجاری مورد توجه در بین شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی مشهد  می باشد. مرکز خرید پروما مجموعه ای از فروشگاه های زنجیره ای است که در اکثر شهرهای ایران دارای شعبه می باشد و شعبه ی مشهد در سال 1383 افتتاح گردید. مرکز خرید پروما در 4 طبقه ساخته شده است که طبقه ی همکف آن به هایپر مارکت پروما تعلق دارد و در آن می توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را بطور جامع و کامل تهیه کنید.مرکز خرید پروما  ظاهری بسیار شیک و معماری زیبایی دارد و از دور شبیه به یک مکعب شیشه ای به نظر می آید.

104.jpg

109.jpg

 مرکز خرید پروما فروشگاهی بزرگ است که شامل سوپرمارکت، قنادی، البسه و پوشاک، محصولات بهداشتی، لوازم آرایشی، زعفران و خشکبار، انواع لوازم آشپزخانه و صنایع دستی، لوازم صوتی و تصویری، لوازم خانگی،‌ سیسمپنی و لوازم کودک، کیف و کفش، مواد پروتئینی و فراورده‌های گوشتی، محصولات فرهنگی و نرم‌افزاری و تجهیزات آموزشی، زیورآلات و جواهرات، گل‌های مصنوعی، طروف پلاستیکی، لوازم لوکس تزئینی و دکوری است.

103.jpg

102.jpg

 

مجتمع تجاری ارمان

arman7.gif

مجتمع تجاری، اقامتی و مسکونی آرمان یکی از بزرگترین و مدرنترین مجتمع های تجاری، تفریحی و اقامتی مشهد مقدس است حرم مطهر رضوی است که حدود 500 متر با حرم فاصله دارد. این مجتمع از جنوب به خیابان نواب و از سه طرف دیگر محدود به کوچه صفارشاهرودی است.در کل مساحت کل این پروژه 10535 متر مربع است که در 13 طبقه، 12 هزار و 45 متر مربع زیربنای تجاری و 29 هزار و 713 متر مربع زیر بنای اقامتی و 455 واحد پارکینگ پیش بینی شده است

arman.gif

arman3.gif

arman5.gif

arman4.gif

arman1.gif

arman6.gif

arman8.gif